Wiadomości Wydarzenia

Kolory Flagi – konkurs dla wszystkich pasjonatów grafiki, fotografii i rysunku

Nauczyciele języków obcych zapraszają społeczność Sobieskiego do udziału w konkursie Kolory Flagi.

Szczegóły na plakacie informacyjnym oraz w regulaminie umieszczonym poniżej.

Kolory Flagi

dla wszystkich pasjonatów grafiki, fotografii i rysunku

Cel konkursu

Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów naszej szkoły nauką języków obcych: angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz doskonaleniem umiejętności językowych, twórczych, artystycznych, graficznych oraz rozwijanie umiejętności pracy w zespole.

Organizatorzy konkursu

1. Organizatorem konkursu są nauczyciele Języków Obcych Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu- Zdroju.

Uczestnicy konkursu

1. Konkurs skierowany jest do uczniów Liceum oraz Technikum Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu- Zdroju.
  2. Liczba uczniów tworzących prace artystyczne to maksymalnie 2 osoby
  3. W grupie mogą znajdować się wyłącznie uczniowie

naszej szkoły, z różnych klas. Niedopuszczalny jest udział uczniów w kilku zespołach.

Zadanie konkursowe

1.Uczniowie tworzą grafikę, fotografię bądź rysunek. Praca ma nawiązywać do kolorów flagi wybranego języka: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Praca ma być opatrzona autorskim hasłem w wybranym języku.  Praca konkursowa może zostać wykonana w dowolnie wybranej konwencji i technice.

1. Grafikę, fotografię należy wysłać na skrzynkę pocztową: sobieski.konkurs2017@gmail.com
  2. Rysunek należy dostarczyć do gabinetu zespołu językowego 122.

Informacje ogólne

1. Przesłanie pracy jest równoznaczne ze zgodą Uczestnika na wykorzystanie jej do celów promocji
  2. Przebieg obrad Jury odbywa się w formie niejawnej; Organizatorzy nie udzielają żadnych informacji na temat szczegółów przebiegu obrad Jury.
  3. Decyzje Jury są nieodwołalne i nie podlegają procedurom odwoławczym.
  4. Organizator nie pokrywa kosztów poniesionych przez Uczestników w związku z udziałem w
  5. Organizator zastrzega sobie, z przyczyn technicznych lub losowych, możliwość dokonywania zmian w regulaminie.
  6. Organizator zastrzega sobie możliwość anulowania konkursu w przypadku okoliczności uniemożliwiających jego przeprowadzenie.

Terminy konkursowe

1. Nadesłanie i złożenie prac do dnia 29.03.2020 roku
  2. 03.04.2020 roku ogłoszenie wyników konkursu.
  3. 08.04.2020 roku wręczenie nagród zwycięskim zespołom.

Nagrody

Zwycięski zespół otrzyma bon podarunkowy w kwocie 300 zł oraz ich praca zostanie zamieszczona na stronie naszej szkoły. Nagroda wyróżnienia dla 2 najlepszych zespołów w kwocie po 50 zł.

Przebieg konkursu

1.Uczniowie zapoznają się z Regulaminem konkursu.

1. Prace należy wysłać na adres: sobieski.konkurs2017@gmail.com. Każdy wysyłany plik musi zostać opisany z podaniem następujących informacji: Imię i Nazwisko uczniów. Prace wysyłamy do dnia 29.03.2020 roku.