Wiadomości

Konferencja dla nauczycieli

2014-05-13_120456

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Szanownych Państwa na konferencję Innowacje w kształceniu, która odbędzie się dnia 30 maja 2014 (piątek) od godz: 13:00 w auli Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Harcerskiej 12 w celu przedstawienia dobrych praktyk i wymiany doświadczeń pracy różnymi narzędziami cyfrowymi podczas zajęć edukacyjnych na każdym poziomie kształcenia niezależnie od przedmiotu.

Konferencja ma na celu przedstawienie innowacyjnych metod kształcenia, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z zakresu wykorzystania cyfrowych narzędzi podczas zajęć. Będzie to również przestrzeń do podsumowania ponad trzyletnich intensywnych działań nad wypracowaniem, wdrażaniem i testowaniem w polskich szkołach Strategii edukacyjnej i Programu nauczania-uczenia się przedmiotów infotechnicznych wypracowanych w ramach projektu pn. “Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji”.

 STRONA KONFERENCJI