Wiadomości

Konkurs Elektryzująca Pasja

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Elektryzująca Pasja. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. W tegorocznej edycji uczestnicy mają ok 3 miesięcy na przygotowanie autorskich projektów, obrazujących ich niebanalne pasje i zainteresowania.

Zadanie polega na przygotowaniu prezentacji w Power Point lub nakręceniu krótkiego filmiku, obrazującego wyjątkową pasję ucznia z dowolnego obszaru zainteresowań. Kluczowe jest, aby przekonać Jury Konkursowe, że jest to prawdziwa, porywająca i elektryzująca pasja.

Twórcy najlepszych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Wśród nagród przewidziane są m.in. komputer z oprogramowaniem, Ipod, aparat fotograficzny, tablet oraz inny sprzęt elektroniczny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy. Szczegółowe informacje i zgłoszenia do konkursu – p. M. Lasak (s. 203,204).

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

http://www.elektrotim.pl/resources/document/Elektryzujaca_pasja/Elektryzujaca_Pasja_VII_edycja/Regulamin_Elektryzujaca_Pasja_EDYCJA_VII.pdf

Serdecznie zapraszamy Uczniów na Facebook, gdzie można śledzić aktualne informacje nt. Konkursu.

https://www.facebook.com/ElektryzujacaPasja?fref=ts