Wiadomości

Konkurs Elektryzująca Pasja

Rusza VII edycja Elektryzującej Pasji!

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Elektryzująca Pasja.  Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. W tegorocznej edycji uczestnicy mają ok. 3 miesięcy na przygotowanie autorskich projektów, obrazujących ich niebanalne pasje i zainteresowania.

Zadanie polega na przygotowaniu prezentacji w Power Point lub nakręceniu krótkiego filmiku (szczegóły w Regulaminie), obrazującego wyjątkową pasję ucznia z dowolnego obszaru zainteresowań. Kluczowe jest, aby przekonać Jury Konkursowe, że jest to prawdziwa, porywająca i elektryzująca pasja.

Terminarz VII edycji:

  • Czas na zgłaszanie koordynatorów konkursowych: od 25 listopada 2013 r. do 15 stycznia 2014 r.
  • Czas na zgłaszanie prac: 15 stycznia 2014 r. – 10 marca 2014 r.
  • Obrady Jury – wybór 15 najlepszych prac: 17 marca 2014 r.
  • Uroczysta Gala, ogłoszenie zwycięzców, wystawa prac konkursowych: 11 kwietnia 2014 r.

 

Polub nas na Facebook’u!

https://www.facebook.com/ElektryzujacaPasja

 

Ideą „Elektryzującej Pasji” jest zachęcenie młodych osób do aktywności i stworzenie im warunków do promocji innowacyjnych projektów. Stawiamy sobie za cel rozwój zainteresowań zawodowych i umiejętności uczniów, który ułatwi im odnalezienie się na rynku pracy, po ukończeniu szkoły. Chcemy zachęcić młodzież do aktywności, pokazać, że warto podejmować nowe inicjatywy i nabywać nowe umiejętności! W realizacji programu liczymy na szeroką współpracę z nauczycielami, doradcami zawodowymi oraz szkolnymi psychologami, gdyż to oni najlepiej znają uczniów swoich szkół. W działania konkursowe udało nam się zaangażować ponad 2,5 tys. uczniów z całej Polski, którzy biorą aktywny udział w spotkaniach edukacyjnych, poznają zasady zmagań konkursowych, by potem przygotować innowacyjne projekty i walczyć o miano Największego Pasjonata Roku!

Inicjatorem działań jest firma ELEKTROTIM, która od 2007 roku nieustannie wspiera młodych w realizacji ich pasji. Współorganizatorami konkursu są firmy będące członkami Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego, które jest patronem merytorycznym VII edycji konkursu „Elektryzująca Pasja” 2013/2014.