Wydarzenia

Kulturalni z I ta i I tb w bielskim teatrze

Jak profesjonalny teatr- to Banialuka w Bielsku-Bielsku, jak widzowie na poziomie- to nasi uczniowie z klas pierwszych: elektrycznej i informatycznej (oczywiście pod opieką nauczycieli: Krystyny Galant, Zbigniewa Pałasza, Lidia Różackiej, Wioletty Szczepanik i Bogdana Wichra). Wyjazd 06.02.2014 tak idealnie się udał, że aż strach pisać, żeby nie zapeszyć. Sztuka Williama Szekspira pt.”Sen nocy letniej” należy do jego najciekawszych i najlżejszych, ale też najdłuższych i wielowymiarowych. Trudno ją wystawić na scenie, a jednak bielskiemu zespołowi (oraz lalkom) świetnie i ciekawie się to udało. Nie wszystko było łatwe do zrozumienia i ogarnięcia nawet wzrokiem, ale w.w. klasy zachowywały się wzorowo- najlepiej z dotychczas uczestniczących w tym spektaklu. Rokuje to dla nich pozytywnie na przyszłość- zapewne na niejedną wycieczkę jeszcze pojadą.