ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Laureaci konkursu plastycznego: “Jan III Sobieski – nasz Król”

W czerwcu br. z inicjatywy pani Janiny Bogusz-Wiśniewskiej, nauczycielki WOK-u i plastyki w ZS 6 oraz członkini Rady Kultury w UM, odbył się konkurs plastyczny pt.”Jan III Sobieski – nasz Król”, do którego  napisała ona regulamin i go przeprowadziła. W jury zasiedli: wicedyrektor ZS 6 – pan Arkadiusz Żmij oraz nauczyciele: pani Janina Bogusz-Wiśniewska, pan Marian Janecki, pani Ewa Maduzia, pani Żaneta Rudzka i pani Hanna Rychel.

Dostarczone prace wyróżniały się wysokim poziomem i zróżnicowaną techniką. Jury zdecydowało o następującym przydziale miejsc:

I: LAURA BANDURSKA z obecnej klasy 3D

II: DAWID WOJACKI z obecnej klasy 3in

III: ALEKSANDRA ROGOŹNIK z obecnej klasy 2C

Wyróżnienie:  ROKSANA JACEK  z obecnej klasy 2AD

Wymienieni laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy ZS 6. Natomiast nagrodzone prace konkursowe są i będą wyeksponowywane w naszych  salach historycznych. Cieszymy się, że uczniowie ‘Sobieskiego’ są obdarzeni wieloma talentami i chcą je rozwijać oraz wykorzystywać twórczo.

tekst: Lidia Różacka

zdjęcia: Janina Bogusz-Wiśniewska

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com