MAMY NAUCZYCIELA ROKU !!!

Nasza szkoła ma powód do dumy. Nasza nauczycielka pani Barbara Halska została wybrana NAUCZYCIELEM ROKU. To ogromna radość dla naszej szkolnej społeczności. Ciężka praca pani Basi, jej zaangażowanie w proces edukacyjny doprowadziły ją do tego sukcesu. Nie było łatwo, albowiem spośród dużej grupy nauczycieli z całej Polski wybrano 13 finalistów. Na uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie panowała wyjątkowa atmosfera. 13 gala odbyła się 13 października i 13 finalistów godnie prezentowało swoje szkoły z nadzieją, że to każdy otrzyma ten zaszczytny tytuł.

Składamy serdeczne gratulacje naszej Nauczycielce Roku i życzymy dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą. Już niedługo przedstawimy dokładniejsze informacje z działalności dydaktyczno-wychowawczej pani Basi.