Matematura 2015- czyli przyjemnie i efektywnie

Nauczyciele matematyki  wychodząc ku potrzebom naszych maturzystów zorganizowali w piątek 27.03 matematurę, czyli wieczór  poświęcony na wspólne przeliczanie arkuszy maturalnych. W miłej atmosferze, do późnych godzin wieczornych  piętro drugie pękało w szwach, wszystkie sale były wypełnione uczniami, a na korytarzach pachniało pizzą:). Przede wszystkim uczniowie klas licealnych ale także technikum w ten piątkowy wieczór zmagali się z zadaniami  maturalnymi w gronie kolegów i koleżanek. Wysiłek był ogromny zarówno dla uczniów ale i nauczycieli, którzy odpowiadali na setki  pytań uczniów i pomagali przy rozwiązywaniu zadań. Dziękujemy wam za obecność, super atmosferę i wierzymy, że ten wysiłek zaprocentuje na maturze.