Wydarzenia

Maturzyści w pojedynku z językiem angielskim.

W trzecim dniu egzaminu maturalnego zdający odpowiadali na pytania zawarte w arkuszach z języka angielskiego.

W Zespole Szkół nr 6 do egzaminu na poziomie podstawowym przystąpiło dziś 231 zdających, zaś po południu odbył się egzamin z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, do którego przystąpiło 181 tegorocznych maturzystów.

Dla niektórych Osób dzisiejszy dzień był ostatnim dniem egzaminu maturalnego, ale większość, od poniedziałku 15 czerwca zmierzy się z kolejnymi. Nasi tegoroczni Absolwenci wybrali egzaminy na poziomie rozszerzonym z następujących przedmiotów: matematykę (98 zdających), filozofię (4 zdających), biologię (50 zdających), wiedzę o społeczeństwie (22 zdających), chemię (51 zdających), informatykę (9 zdających), j. niemiecki (3 osoby poziom podstawowy i 8 osób poziom rozszerzony), geografię (5 zdających), język francuski (1 osoba poziom podstawowy i 5 osób poziom rozszerzony), fizykę (73 zdających), historia (16 zdających), język rosyjski (1 zdający).

WSZYSTKIM ŻYCZYMY ZDROWIA I POWODZENIA NA CAŁĄ SESJĘ EGZAMINACYJNĄ ?

[nggallery id=359]