Mechatronicy w etapie wojewódzkim Olimpiady “Euroelektra”.

Kolejny dobry wynik uczniów Technikum Nr 4.
Dwaj uczniowie klasy IV TM (technik mechatronik): Grzegorz Czyż oraz Michał Jurusik, awansowali do etapu wojewódzkiego XVIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej “Euroelektra”. Reprezentować będą naszą szkołę w grupie elektronicznej. Eliminacje I stopnia olimpiady odbyły się 06 listopada br. i wzięło w nich udział 8 uczniów klas II-IV mechatronicznych (7 w grupie elektronicznej i 1 w grupie elektrycznej). Etap wojewódzki rozegrany zostanie w Katowicach 11 stycznia 2016 r.
Warto dodać, że Grzegorz Czyż awansował także do etapu wojewódzkiego XLII Olimpiady Wiedzy Technicznej, a obaj uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w II etapie XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, który rozegrany zostanie w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie w lutym 2016 r. Życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej rywalizacji!