ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Mechatroniczna szansa na sukces.

Sporym sukcesem zakończył się wyjazd trójki uczniów klasy mechatronicznej 4ma do Krakowa do Akademii Górniczo-Hutniczej w ubiegły piątek 10 lutego. Wzięli oni udział w II etapie XLI Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej pod patronatem AGH stanowiącym jednocześnie eliminacje centralne tej olimpiady. Adrian Winkler uzyskał awans do III etapu olimpiady czyli rozgrywki finałowej w kategorii mechatronika. Wraz z 18 innymi uczestnikami reprezentującymi szkoły z całej Polski, weźmie on udział w części praktycznej oraz części polegającej na przedstawieniu prezentacji 3 losowo wybranych zagadnień.
Mniej szczęścia w zawodach mieli koledzy Adriana, Daniel Warloch i Patryk Zielonka (ubiegłoroczny finalista), którzy na tym etapie zakończyli swój udział w olimpiadzie. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy udziału i godnego reprezentowania szkoły.
Za Adriana zaś trzymać będziemy kciuki 23 i 24 marca kiedy to w Gorzowie Wielkopolskim odbędą się zawody finałowe. Powodzenia 🙂

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com