Międzynarodowa Mikołajkowa Noc Gier w Sobieskim

Mikołajkową noc 100 uczniów naszej szkoły na zorganizowanej kolejny już raz nocy gier. Impreza była wyjątkowa ze względu na obecność naszych zagranicznych gości. Był nasz przyjaciel z Korei Cheon Mookyoung, który chętnie opowiadał o Korei i pokazał nam popularną w jego kraju grę. Mieliśmy również fanów gier planszowych z zaprzyjaźnionej czeskiej szkoły z Hawirzowa. Bawiliśmy się wyśmienicie grając w gry planszowe i karciane jakie mamy na wyposażeniu szkoły. Uczestnicy nocy gier musieli posiadać jakiś świąteczny element ubioru, a słodki mikołajkowy poczęstunek dla uczestników ufundowała nasza Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy wszystkim opiekunom: nauczycielkom matematyki i fizyki oraz Pani Teresce.