Nasze sukcesy Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG – KATOWICE 2012 oraz Gala Liderów Innowacji

W dniach 5-7 października odbyły się Międzynarodowe Targi Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG – KATOWICE 2012 połączone z Galą Liderów Innowacji. Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia oraz mieli okazję wystawić swoje prace na Międzynarodowych Targach Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG – KATOWICE 2012.

Nagrody zdobyte przez uczniów i nauczycieli Naszej Szkoły:

ZŁOTY MEDAL PRZYZNANO ZA:

„ESKONzO – Elektroniczny system komunikacji osób niepełnosprawnych z otoczeniem”.

Autorzy:
Patryk Domagalik, Pawł Krosny, Jakub Król, Maciej Skórzański
Promotor:
Krzysztof Smyczek, Dariusz Radajewski

„Generator testów oraz aplikację do ich odtwarzania”

Autorzy: Marcin Grygierek
Promotor: Barbara Halska

SREBRNY MEDAL PRZYZNANO DLA ZA:

„Komputerowy system generowania i rozwiązywania testów TESTO”

Autorzy:
Dariusz Dziedziński, Marcin Ponikierski, Tomasz Kropiwnicki, Kamil Sacewicz
Promotor: Marcin Lasak

ZASŁUŻENI DZIAŁACZE I OSOBY AKTYWNIE WSPIERAJĄCY STOWARZYSZENIE WYRÓŻNIENI ZŁOTYMI HONOROWYMI ODZNAKAMI 40– LECIA CENTRUM INNOWACJI WKTiR W KATOWICACH

Jerzy Maduzia

VIII EDYCJA HONOROWEGO MEDALU IM. ADAMA GRACZYŃSKIEGO

MEDAL PRZYZNANO:

Krzysztofowi Smyczkowi
 za całokształt osiągnięć i dokonań w upowszechnianiu innowacyjności wśród młodzieży szkolnej.

XI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LIDER INNOWACJI 2012

TYTUŁ I STATUETKE LIDERA INNOWACJI PRZYZNANO DLA:

Zespołowi Szkół Nr 6
im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu–Zdroju
,
za „Całokształt działalności na rzecz upowszechniania innowacyjności wśród młodzieży szkolnej”.