Sport w szkole Wydarzenia

Miejska Liga Lekkoatletyczna

Dnia  27. 09. 2012r. w  mieście odbyła się Miejska Liga Lekkoatletyczna. Zawody jak co roku organizowane były przez Zespół Szkół nr 2.  Drużyny mogły liczyć maksymalnie 14 zawodników. Do każdej konkurencji maksymalnie można zgłosić dwóch zawodników. Każdy zawodnik może brać udział w jednej konkurencji i sztafecie. Do punktacji łącznej drużyny zalicza się 10 najlepszych wyników z 11 startów.

Dziewczęta –  biegi: 100m., 400m, 800m, skok w dal, pchnięcie kulą 4 kg, sztafeta 4x100m.

Chłopcy-  biegi:  100m, 400m, 1500m, skok w dal, pchnięcie kulą 6 kg, sztafeta 4×100.

W końcowej klasyfikacji dziewczyny zajęły IV MIEJSCE  w składzie:

Aleksandra Kalwasińska kl. I d,  Niemczyk Anna kl.I d, Marta Bafia kl.III a, Roxana Kula kl. III tf, Dominika Sagan kl. I d, Dżesika Toborowicz kl.I d, Gamrat Monika kl. I a, Justyna Kłek kl. IIb, Klaudia Jasnos kL. IIIb, Chochół Edyta kl. II tf.

Chłopcy zajęli miejsce II  w składzie:

Paweł Konieczny, Damian Matuszczyk kl. IItc, Tomasz Ogrodnik kl.II Tm, Michał Królewski, Brzozowski Konrad kl. III Tb, Paweł Jakubowski kl.II Tc, Łukasz Aleksandrowicz kl. III Tb, Martin Jasnos KL. I ta, Daniel Leśniak kl. III tm, Andrzej Włoch kl. II ta, Rafał Kornas kl. II ta, Kamil Król kl. III tm, Damian Matuszczyk kl. II Tc, Jonasz Jankowski kl. I ta.

Opiekunowie: Lidia Gajdzik, Adam Śmigielski