Sport w szkole

Miejskie Zawody Koszykówki Chłopców

24 lutego br. w Zespole Szkół nr 5 odbyły sie Miejskie Zawody Koszykówki Chłopców. W zawodach wzięło udział sześć szkół Naszego miasta: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 5, Zespół Szkół Zawodowych oraz Nasza Szkoła. Organizatorzy całego turnieju rozlosowali wyżej wymienione szkoły do dwóch grup A i B. Swoje mecze rozgrywaliśmy w grupie A, gdzie trafiliśmy na faworyta całych zawodów Zespół Szkół nr 1 oraz Zespół Szkół Zawodowych. Mimo zaciętej i sportowej rywalizacji odnieśliśmy w obu tych spotkaniach miminalne porażki i nie udało się Nam zająć miejsc 1 – 2 w grupie, premiowanych awansem do finałów. W całych zawodach zajęliśmy 5 miejsce. Najskuteczniejszym zawodnikiem Naszego zespołu był Konrad Brzozowski a opiekunem Jarosław Grycman. 

[nggallery id=46]