Wydarzenia

MIEJSKIE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ

Całkiem niedawno wszyscy przeżywaliśmy emocje związane z występem biało-czerwonych na Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej w Katarze. Również w naszej szkole zostały rozegrane miejskie zawody szkół ponadgimnazjalnych w tejże dyscyplinie (20.02.2015).

Jako pierwsza do boju stanęła reprezentacja chłopców w składzie:(B.Gruszczyński, S. Grygier, B. Holeska, K. Budniok, P. Budziński, A. Staniszewski, K. Bury, M. Pietrzak, J. Borgiel). Niestety naszej drużynie nie udało się stanąć na podium i Sobieszczaki musiały zadowolić się IV miejscem.

Tydzień później (27.02.2015) do rywalizacji przystąpiły drużyny żeńskie. Naszą szkołę reprezentowały:(D.Sagan, H. Holeksa, R. Zoremba, P. Kogut, E. Borek, K. Goik, E. Hernik, M. Nieszporek, P. Powieśnik, W. Kuś, P. Starzyńska). Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie, dziewczyny  w półfinale musiały zmierzyć się z reprezentacją ZSnr3. Niestety nie udało się awansować   do finału, a naszym zawodniczkom pozostał mecz o III miejsce. Po zaciętej walce nasza drużyna jednak przegrała i, podobnie jak chłopcy, ostatecznie zajęła IV miejsce.

Turniej zorganizował i przeprowadził Piotr Krosny, który wszystkim zespołom oraz ich opiekunom dziękuje za udział, a zwycięskim drużynom gratuluje oraz życzy powodzenia  na szczeblu rejonowym.

Końcowa klasyfikacja chłopców:               Końcowa klasyfikacja dziewcząt: