Biblioteka - Aktualności Wydarzenia

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w Sobieskim

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku hasłem przewodnim są baśnie i legendy z całego świata.

W tematycznym genial.ly znajdziesz ciekawe informacje na temat sposobów odczytywania znanych Wam baśni i legend. Dowiecie się, w jaki sposób są wykorzystywane przez popkulturę. Znajdziecie w nim również gry, linki do interesujących miejsc w sieci poświęconych tej tematyce oraz wejście do Baśniogry.

Czym ona jest?

Na początek warto przejrzeć zawartość genial.ly, ponieważ pomoże Wam to w rozwiązywaniu licznych baśniowych zagadek. Zagraj i pomóż pewnej bohaterce wrócić do swojej krainy, która przypadkiem trafiła do Sobieskiego.

Aby rozpocząć grę terenową, znajdź w genial.ly kafelek Baśniogra.

Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w grze otrzymają niespodziankę, zaś pierwsza osoba, która rozwiąże wszystkie zagadki i zgłosi się do biblioteki, otrzyma nagrodę specjalną.

Baśniogra rozpocznie się w środę 27 października o 9:00 i będzie trwała do piątku 29 października do 14:15. Na odpowiedzi czekamy w godzinach pracy biblioteki.

Spędź kreatywnie kilka kolejnych przerw między lekcjami.

GENIAL.LY