Mikołajki w ZS6

Gdy dzieci poszły grzecznie spać do swoich domków to klasa 1ai pozostała w szkole by wspólnie spędzić tę wyjątkową noc. Szczególnymi gośćmi tego spotkania byli: Dyrektor Jerzy Maduzia oraz szkolny zespół Reinsons. Celem tego wydarzenia było nie tylko wspólne spędzenie czasu, integrowanie klasy ale również doskonalenie matematycznych umiejętności wśród uczniów. Młodzież ćwiczyła kodowanie szyfrów, sztukę składania origami oraz spostrzegawczość i ekonomię grając w najnowsze gry planszowe zakupione w ramach projektu „matEMAtyka – ekscytująca, motywująca i aktywna forma spędzania wolnego czasu” finansowanego przez Fundację mBanku. Najwytrwalszych uczestników spotkania odwiedził Mikołaj, który wręczył upominki.
Ponieważ 10 grudnia odbywał się finał Szlachetnej Paczki nad ranem nasi uczniowie zapakowali dary dla rodzin, które zebrała nasza szkoła i pomogli w transporcie tych darów do magazynu. Serdecznie dziękujemy Adriannie Karwowskiej – Poleszak – za opiekę, Kamilowi Borkowskiemu za cudowne pamiątkowe zdjęcia, Mateuszowi Puzoniowi za niesamowitą oprawę muzyczną oraz Łukaszowi Marszałkowskiemu za … dobre serce.