Wydarzenia

Mikołajkowy  Turniej  Piłki  Nożnej „Na wesoło”

Dnia 5 grudnia 2014 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły na lekcjach 3, 4 i 5 odbył się Mikołajkowy turniej piłki nożnej zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, a w szczególności przez Dominikę Sagan uczennice klasy 3d z pomocą pana Jarosława Grycmana oraz pana Adama Śmigielskiego. W rozgrywkach wzięło udział 8 nauczycieli oraz 29 uczniów. Trybuny wypełnione były publicznością która dzielnie dopingowała swoich faworytów. W odezwie uczestnicy dawali z siebie wszystko świetnie się przy tym bawiąc.  Zarówno nauczyciele jak i uczniowie chętnie brali udział nie mogąc doczekać się kiedy znów przypadnie ich kolej by wejść na boisko. Finalnie pierwsze miejsce zdobyli Nauczyciele z grupy B, drugie drużyna Asów, trzecie Ciasteczka a czwarte drużyna Beznadziei Olimpijskich

Poniżej dokładny opis składów biorących udział w turnieju oraz wyniki meczów.
Grupa A
Nauczyciele A : p. Lidia Gajdzik, p. Adrianna Karwowska-Poleszak, p. Wojciech Warchał, p. Adam Śmigielski, p. Piotr Krosny
Asy : Wojciech Grygierek, Paweł Konieczny, Dawid Lolo, Aleksandra Głogowska, Renata Zoremba
Ogrodniki : Kamil Budniok,  Tomasz Ogrodnik Klaudia Mitko, Katarzyna Goik
Beznadzieje Olimpijskie : Maksym Świątecki, Mateusz Milewski, Adam Szatkowski, Dominika Sagan Ewa Zasłonka

Grupa B
Nauczyciele B : p. Jarosław Grycman, p. Bożena Rejszel, p. Piotr Krosny, p. Ewa Maduzia, p.Wojciech Warchał
Szejmas i spółka : Krystian Kamiński, Szymon Ulaski, Marcin Bielawski, Edyta Chochół, Weronika Kubiak
Laseczki : Marcin Mizia, Bartek Białecki, Bartek Gruszczyński, Karolina Kozioł, Karolina Chodura
Ciasteczka : Łukasz Jagła, Brajan Przybyłek, Jonasz Bogacz, Hanna Holeksa, Nikola Saj

Grupa A
Asy – Ogrodniki  3:0
Beznadzieje Olimpijskie – Nauczyciele A 3:0
Asy – Beznadzieje Olimpijskie 1:1
Ogrodniki – Nauczyciele A 1:3
Asy – Nauczyciele A 4:0
Ogrodniki – Beznadzieje Olimpijskie 0:3

Grupa B
Szejmas i spółka – Laseczki 2:2
Ciasteczka – Nauczyciele B 1:1
Szejmas i spółka – Ciasteczka 0:3
Laseczki –  Nauczyciele B 2:3
Szejmas i spółka –  Nauczyciele B 0:2
Laseczki – Ciasteczka 2:2

Faza finałowa
Beznadzieje Olimpijskie – Ciasteczka 0:1
Asy –  Nauczyciele B 2:2

Jako członek prezydium Samorządu Uczniowskiego zachęcam do brania udziału w tego typu imprezach sportowych organizowanych w naszej szkole. Jest to świetna okazja by puścić w niepamięć stres który towarzyszy nam uczniom jak i nauczycielom zwłaszcza w takim czasie jak ten – wystawienie ocen semestralnych.

Natalia Bartosiak