Wiadomości

Mikołajkowy Turniej Sportowy

Szkolny Mikołajkowy Turniej Sportowy

 

W dniu 6 grudnia 2013r Samorząd Uczniowski organizuje turniej piłki siatkowej z udziałem drużyn uczniowskich i nauczycielskich. Turniej odbędzie się na lekcjach 1-2-3 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Nauczycieli reprezentować będą zaproszeni pedagodzy:

B. Sowińska, E. Maduzia, A. Zabadaj, W. Szczepanik, B. Rejszel, J. Seweryn, J. Mirecka, R. Pytel,            J. Kluba, W. Gardziejewski, W. Warchał, M. Czarnota, Z. Pałasz, J. Grycman, A. Piwowar, P. Krosny,    A. Śmigielski, A. Ptaszny.

 

Na trybunach zasiądą uczniowie następujących klas: 2a-op. L. Gajdzik, 2d-op. A. Wereszczak, 3c-op. A.Karwowska Poleszak, 2ta-op. ks. M. Niewęgłowski, 2te-op. J. Sosna Iglikowska, 3tm-op. Edyta Marciniak, 4td-op. Elżbieta Marciniak, 1tb-op. ks. T. Cieciura oraz 1tm-op. A. Grześ.

 

Wszystkim życzymy wspaniałej zabawy, zaś uczestnikom turnieju ducha rywalizacji sportowej, niech wygrają najlepsi 🙂