Wydarzenia

Wyniki ogólnopolskiego konkursu “Mistrz Wypracowań”. Mamy laureata!

28 września 2020 r. na platformie dyktanda.pl pojawiła się informacja o ogólnopolskim konkursie, w którym uczestnicy mogli powalczyć o tytuł “Mistrza Wypracowań”. Ideą było tworzenie wypracowań na tematy związane z językiem polskim, które zostały udostępnione na stronie.  Konkurs odbywał się w pięciu kategoriach wiekowych i zakończył się 22 listopada. Po sprawdzeniu nadesłanych prac ogłoszono wyniki.

“Mistrzem Wypracowań”  na poziomie szkoły średniej został Patryk Kominek, z klasy 3 AD. Zdeklasował współzawodników, wygrywając z przewagą ponad 240 punktów.

Jak zwycięzca komentuje swój udział w konkursie?  “Nie było łatwo, jednak wytrwale starałem się napisać chociaż jedną pracę dziennie, co zapunktowało. Bardzo się cieszę z wygranej i zachęcam wszystkich do brania udziału w tego typu konkursach oraz do czytania książek, gdyż bez nich nie napisałbym ani jednego wypracowania”.

To nie pierwszy raz, kiedy prace Patryka zostają zauważone i nagrodzone. Niedawno, na łamach “Angorki” został opublikowany jego felieton “Jesienne oczyszczenie”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!