Sport w szkole

Na narty w Beskidy

23 stycznia 2012 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli (L.Gajdzik ,P.Borkowskiej, A.Ptasznego, P.Krosnego, B.Rejszel, H.Stelmaszczyk –Stawowy
i B.Halskiej)wyruszyli na narty w Beskidy. W ten piękny słoneczny dzień dotarliśmy na stok w Ustroniu. Po zakupieniu karnetów oddaliśmy się przyjemności korzystania
z białego szaleństwa. Warunki z godziny n a godzinę stawały się coraz lepsze, więc doskonalenie techniki jazdy sprawiało nam ogromną satysfakcję. Zabawa była przednia wróciliśmy cali i zadowoleni po tak aktywnym i pożytecznym spędzeniu czasu z młodzieżą. Wspaniała atmosfera zainspirowała nas więc do zorganizowania jeszcze jednego wyjazdu na narty, który odbył się 2 marca. Tym razem szusowaliśmy w Istebnej na stoku Zagroń w trochę innym składzie młodzieży a do opiekunów dołączył D.Przygodzki. Pogoda tego dnia nas nie rozpieszczała tak jak poprzednio, wiosna już o sobie przypominała. Jednak nic nie przeszkodziło nam w dobrej zabawie na soku. Tym miłym akcentem zakończyliśmy sezon narciarski 2011\2012.
Zapraszamy w przyszłym roku. 

[nggallery id=47]