Nasze sukcesy Wydarzenia

Nagrodzeni na uroczystości “Śląskie Asy”

W dniu 3 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyła się uroczystość “Sląskie Asy”, na której Rektor Uniwersytetu Śląskiego nagrodził najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych (laureatów i finalistów olimpiad i konkursów międzynarodowych). Na uroczystość zostali zaproszeni następujący uczniowie i absolwenci naszej szkoły:
1.Sławomir Kozok:
2. Karol Gamża
3. Adam Herman
4. Patryk Domagalik
5. Paweł Krosny
6. Paweł Górzyński
7. Tomasz Krzysztofik
8. Tomasz Kropiwnicki
9. Oskar Schimmelpfennig
10. Karol Kucharczyk
11. Paulina Grzywacz
12. Roksana Kula
13. Dominik Koniarski
14. Samuel Miśkiewicz
15. Katarzyna Siekaczyńska
16. Natalia Jurkowska
17. Iwona Witek
18. Paweł Radzimierski

[nggallery id=134]