Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Agnieszka

Jestem absolwentką LO o rozszerzeniu język polski, historia i WOS.

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwuletniego Felka. Od niedawna prowadzę własną działalność ,,Tintkowo”- szycie ubranek dla dzieci.

Liceum wspominam bardzo dobrze. Poznałam cudownych ludzi z którymi kontakt mam do dziś. Dobrą atmosferę czuć już po przekroczeniu progu szkoły. Każdy życzliwy, uprzejmy i pomocny. Nauczyciele, na których zawsze można było liczyć. W razie problemów wysłuchali, doradzi i pomogli. Mogłabym wspominać i wspominać, bo jest co… To wspaniały czas, kiedy miałam przyjemność prowadzić Talenty Sobieskiego czy inne uroczystości, poznać dzieci z okolicznych przedszkoli, młodzież z Czech. Można uczyć się i jednocześnie bardzo dobrze się przy tym bawić. Sobieskiego zawsze będę polecać. To szkoła, która dba o ucznia i pomaga spełnić marzenia.