Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Ania

Absolwentka klasy LO o rozszerzeniu biologia, chemia i język angielski.

Studentka kierunku Events Management na University of Greenwich w Londynie.

Wspomnienia z lat w LO:

„To właśnie Sobieski pomógł mi odkryć moje pasje i zainteresowania oraz pozwolił mi na ich realizację. Dzięki pomocy nauczycieli mogłam z radością angażować się w pozalekcyjne życie szkoły i spełniać swoje obowiązki jako przewodnicząca, oraz solidnie przygotować się do matury! Mimo biologiczno-chemicznego profilu mojej klasy, mogłam również rozwijać swoją sympatię do języka polskiego, z którego między innymi pisałam maturę rozszerzoną. Sobieski to również ludzie, którzy poza cyklem Krebsa i rachunkiem prawdopodobieństwa, pomogli mi zrozumieć jak ważny w życiu jest drugi człowiek oraz wybrać moją życiową ścieżkę. Wraz z przyjaciółmi zawsze z przyjemnością wracamy do sobieszczakowych murów, a nasze głowy pełne są wtedy niesamowitych wspomnień. Szkoła średnia to ważna część naszego życia, dlatego cieszę się, że swoje licealne lata spędziłam właśnie w Sobieskim!”