Galeria absolwentów

Nasi absolwenci – Izabela

Absolwentka klasy LO o profilu  język polskihistoria i WOS

Uczęszczałam do Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Zarządzanie Psychologią w firmie. Kierunek ukończyłam w marcu 2021. Obecnie pracuje w firmie Unilever. Poza „przyziemnymi” kierunkami, na co dzień zajmuję się muzyką. Moim wydawcą i dystrybutorem na chwile obecną jest Agora.
Zachęcam do obejrzenia najnowszego teledysku i na mój profil.

Wspomnienia:
Wspaniale wspominam czas w liceum, chociaż należałam bardziej do rebelianckich postaci 😀 Widać i słychać mnie było zawsze i wszędzie. Konkretne i ciepłe podejście nauczycieli, sprawiło że potrafiłam zejść na ziemie i zawalczyć o własne marzenia. Szczególne podziękowania dla Pani Sabiny Duranek, która obdarzyła mnie niesamowita cierpliwością i wiarą, dyrektora Jerzego Maduzi, który pozwolił zorganizować mój pierwszy koncert, związany z wydaniem płyty. Pani Adrianny Karwowskiej – Poleszak, za miłość do „liczb” – dziś pracuję w zawodzie, o którym nigdy w życiu bym nie pomyślała, a cyfr jest dużo 😀
Zawsze mogłam liczyć na tą szkołę i nigdy się nie zawiodłam. Jestem szczęściarą, że mogłam przeżyć tak niesamowity i piękny czas. Jeżeli miałabym wybierać po raz drugi– wybrałabym Sobieskiego.