Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Izabela

Absolwentka LO o profilu matematyczno-językowym
Ukończyłam Medyczną Szkołę Policealną Województwa Śląskiego na kierunku Techniki Dentystycznej
Obecnie studentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Administracja – Kadry i Płace
Inspektor w dziale Wynagrodzeń w JSW S.A. KWK „Borynia-Zofiówka” Ruch Zofiówka

Kilka wspomnień:
Lata spędzone w Sobieskim zawsze przywołują miłe wspomnienia. Przyjazna atmosfera, świetni nauczyciele oraz zgrana klasa sprawiają, że chciałabym wrócić do szkolnych lat. Kończąc swoją edukację w liceum czułam się bardzo dobrze przygotowana na dalszą życiową drogę, za co jestem bardzo wdzięczna. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, ale na szczęście wspomnienia zostają ? Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli.