Galeria absolwentów Wydarzenia

Nasi absolwenci – Jakub

Absolwent Technikum nr 4 o profilu mechatronicznym.

Człowiek, który mocno wierzy w to, że będzie mu dane utrzymać się z wolnego zawodu.
Przebranżowiłem swój umysł z matematycznego na polonistyczny. Pasjonuję się mineralogią, muzyką hip – hop oraz planuję wdrożyć w swoje życie rękodzieło w modernistycznym wydaniu. Interesuję się relacjami interpersonalnymi i psychologią. Ufam swojej intuicji bardziej niż prawom fizyki. Dlatego też aby poczuć się spełnionym, wydałem swoją pierwszą książkę, a mianowicie tomik wierszy pod tytułem: “Czas Zagrał Na Zwłokę“. W środku znajdują się dwadzieścia dwa utwory i odpowiednio dwadzieścia dwie ręcznie naszkicowane ilustracje. Tematyka zakrawa o życiowe aspekty i obserwacje międzyludzkich relacji. Po więcej informacji związanych z moim wydawnictwem zapraszam na moją stronę internetową: www.wierszejakubowe.pl oraz zachęcam do śledzenia mnie na mediach społecznościowych, mój instagram – @ktosikantosik.

Wspomnienia:

Okres spędzony w szkole był dość burzliwy i niejednoznaczny. Niemniej jednak muszę wspomnieć, że każda z osób, którą było mi dane poznać przez ten czas czegoś mnie nauczyła. Niektóre z zawartych znajomości utrzymują się po dziś dzień, za co jestem bardzo wdzięczny swoim przyjaciołom. Wielokrotnie te osoby były dla mnie ostoją, mam nadzieję, że z wzajemnością.

Chciałbym wyróżnić w tym miejscu nauczycieli, którzy mieli na mnie największy wpływ, za ich charyzmę, odwagę w głośnym wyrażaniu swoich poglądów, ludzkie i indywidualne podejście do nauczania i za te zwykłe rozmowy o życiu, które niejednokrotnie uczyły więcej niż to co jest zapisane w programie:

Pan Zbigniew Pałasz
Pan Kazimierz Góral
Pan Jarosław Grycman
Pani Agata Zabadaj
Pani Krystyna Galant
Pani Barbara Popek
Pani Edyta Krakowczyk

W tym miejscu nie mogłoby zabraknąć Pani Lidii Różackiej, chciałbym Pani podziękować za poświęcony czas, zaufanie i za sprawowanie pieczy nad moją twórczością. Finalny twór w postaci książki to także jest Pani zasługa, dziękuję.