Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Joanna

Absolwentka klasy LO o rozszerzeniu matematyka, język angielski i język niemiecki.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, specjalność teoria muzyki. Skrzypaczka, organistka i jeden z najlepszych słuchów w Polsce.

Wspomnienia:

Bez wątpienia Sobieski to najlepsza szkoła pod słońcem! Gdy zaczynałam licealną przygodę czułam się niepewnie, nie wiedziałam, jak to będzie. A jednak, czas spędzony w tej szkole okazał się być najlepszym okresem mojego życia. Wszyscy nauczyciele, których tam spotkałam robią to, co kochają i są po prostu życzliwymi ludźmi. ?
W trakcie liceum uczęszczałam również do szkoły muzycznej. Nauka w dwóch szkołach niejednokrotnie bywała trudna, a brak czasu był na porządku dziennym. Jednak w Sobieskim zawsze mogłam liczyć na zrozumienie ze strony nauczycieli, a także niejednokrotnie zyskiwałam możliwość dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi na szkolnych uroczystościach, za co jestem wdzięczna! Chętnie wróciłabym tam znów, by przywołać wspomnienia ze szkolnej ławy. A wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem tej szkoły polecam ją z całego serca?