Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Karolina

Absolwentka klasy LO o rozszerzeniu biologia, chemia i język angielski.

Studentka kierunku Matematyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

Wspomnienia z lat w LO:
“Wybór szkoły średniej nie był dla mnie prosty. Zdecydowałam się jednak na Sobieskiego, ponieważ moja starsza siostra (również absolwentka Sobieskiego) bardzo poleciła mi tę szkołę. Szybko zorientowałam się, że był to trafny wybór! Jak się okazało Sobieski to nie tylko nauka, ale przede wszystkim wspaniały klimat i doskonałe miejsce rozwoju. W szkole średniej wybrałam klasę o profilu biologiczno-chemicznym, nie ograniczyło mnie to jednak w żaden sposób, co widać po kierunku, który mam przyjemność studiować ?

Serdeczność i przychylność nauczycieli były tylko jednym z wielu elementów składających się na fantastyczną atmosferę panującą w Sobieskim.
To właśnie tutaj poznałam smak pierwszej porażki i zadowolenia z siebie, zawiązałam również przyjaźnie, które trwają do dzisiaj.

Po dwóch latach od ukończenia Sobieskiego, z przyjemnością mogę polecić tę szkołę każdemu niezdecydowanemu jeszcze uczniowi!! “