Galeria absolwentów Uczniowie Wydarzenia

Nasi absolwenci – Kinga

Absolwentka klasy LO o rozszerzeniu język angielski, język niemiecki i historia.

Studentka administracji na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Wspomnienia z lat w LO:
“Sobieski był najlepszym wyborem jakiego mogłam dokonać. Cudowni ludzie w idealnym miejscu. Na rozszerzeniu językowcy ‘zaszczepili’ we mnie miłość do języków, dzięki czemu dzisiaj mogę podróżować po świecie, nie bojąc się swobodnej komunikacji. Rozszerzenie z historii oraz zajęcia pozalekcyjne z WOS-u także nie były bez znaczenia, ponieważ to one zdecydowały o wyborze kierunku na studiach. Świetna szkoła oraz kadra, rzetelne przygotowanie do matury, wydarzenia kulturalne czy charytatywne, wspomnienia i ludzie, których nigdy nie zapomnę. Ah, no i zapomniałabym – przyszły mąż też ‘znaleziony’ w Sobieskim ?
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ?