Wydarzenia

Nasi aktorzy oczarowali jastrzębian

Młodzi, zdolni, zwarci i gotowi – tak można określić uczniów z klas: 2A, 2B, 2C i 2tb, którzy w upalną niedzielę 9 czerwca wraz z innymi ochotnikami pozwolili mieszkańcom miasta przenieść się w czasie w ramach „Pikniku w PRL-u” pod kinem Centrum. Wiem co piszę, gdyż sama miałam przyjemność ich werbować, a następnie oglądać w akcji. W ubraniach i stylistyce z lat 70. wzbudzali uśmiechy i wzruszenie jastrzębian, proszących o pamiątkowe zdjęcia. Sama najpierw dostałam od nich goździk i talon na papier toaletowy, a potem zostałam zatrzymana przez funkcjonariuszy MO, zresztą nie tylko ja…

Nasi uczniowie wyglądali pięknie i grali przekonująco. Poświęcili sporo czasu na przygotowania, weekendowe warsztaty aktorskie. Należą się im podziękowania za chęci, zaangażowanie i uśmiechnięte twarze. Wypadli świetnie.

[nggallery id=140]