Media o "Sobieskim" Wydarzenia

Nasze maturzystki na łamach “Newsweeka”

Po raz kolejny przedstawiciele społeczności naszej szkoły wzbudzili zainteresowanie dziennikarzy pretiżowego tygodnika społeczno-politycznego “Newsweek”. W jednym z ostatnich numerów tej gazety, w artykule pana redaktora Jacka Tomczuka pt.”I tak ma wyglądać nasza młodość?”, wypowiedziały się maturzystki z grupy medycznej klasy 3AD – Natalia Klimala i “Ewa” (chcąca zachować anonimowość). Wywiadu udzielał też Janek Majchrzak, ale pierwotnym  założeniem stało się przedstawienie odczuć i refleksji najpierw dziewcząt  z Gdańska, Jastrzębia-Zdroju, Łodzi, Mińska Mazowieckiego i Warszawy. Zapewne opinie chłopców ukażą się wkrótce. Niezależnie od daty – wszystkim naszym i nie-naszym maturzystkom i maturzystom życzymy połamania piór, zwłaszcza na PR. 🙂

tekst: Lidia Różacka.

zdjęcia: “Newsweek Polska”