Wiadomości

Net Masters Cup

Tylko 1 dzień został do końca zapisów
do Net Masters Cup!

To już naprawdę ostatni moment na to, aby zgłosić się do Olimpiady Wiedzy o Internecie, której organizatorami są Grupa Allegro i Grupa Netia.

Wszystko, co musisz zrobić, to zebrać dwójkę znajomych ze swojej szkoły, znaleźć opiekuna i zarejestrować swoją drużynę.

W 3-osobowych drużynach sprawdzicie się rozwiązując zadania z zakresu m.in. algorytmiki, programowania, baz danych, sieci komputerowych, grafiki komputerowej, podstaw telekomunikacji, sieci społecznościowych, systemów operacyjnych, informatyki gospodarczej i bezpieczeństwa w sieci.

Do wygrania pakiet pełnej opieki na czas studiów – w tym stypendium (2x5000zł), szkolenia Cisco Certified Network Associate i pakiet wejściówek na prestiżowe konferencje IT.  Ponadto, członkowie i opiekunowie drużyn, które zajmą I-III miejsce otrzymają nowe tablety iPad mini!

Partnerami merytorycznymi Net Masters Cup są renomowane uczelnie wyższe i instytucje naukowe: Politechniki Warszawska, Łódzka, Poznańska i Wrocławska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Polskie Towarzystwo Informatyczne i program Cisco Networking Academy.

Spieszcie się! Zapisy drużyn trwają tylko do 1 marca 2013 roku!