NOC GIER

Kolejna Noc Gier w Sobieskim już za nami! 120 uczestników przez całą noc 26 października mierzyło się z grami planszowymi i karcianymi z najwyższej półki. Liczba chętnych przekroczyła nasze możliwości więc musieliśmy wprowadzić limity. Ale bardzo cieszy nas, że popularność gier planszowych i karcianych jest wśród naszych uczniów coraz większa z imprezy na imprezę.

5-godzinne pojedynki w Grę o tron czy Talismana to już norma na naszych nocach. Był również czas na integrację i grę w popularne towarzyskie gry- królowało Dobble, Jungle speed, Taboo, 5 sekund i Twister. Było też wielu miłośników gier logicznych: Szachy, Abalone, Cortex, IQ Fit itp. gościły na naszych stołach. Dzięki naszej Radzie Rodziców, która kolejny raz wsparła zakup gier mogliśmy cieszyć się kolejnymi wybitnymi grami takimi jak Terraformacja Marsa, Zamki Burgundii, Cortex, Miszmasz, Avalone. Po północy znaleźli się chętni do konkurowania z innymi w rozwiązywaniu sudoku i zagadek logicznych. Wszystko to zorganizowali nauczyciele przedmiotów ścisłych: Jolanta Kłopeć, Adrianna Karwowska-Poleszak,Sandra Płonka-Duda, Joanna Majda, Jolanta Przygodzka, Ewa Szatkowska, Joanna Korus oraz Agata Zabadaj, które miały pieczę nad całością imprezy za co im z całego serca w imieniu wszystkich uczniów dziękuję. Dziękuję również naszemu szkolnemu aniołowi Pani Teresie Dudek na której obecność i pomoc zawsze można liczyć.