Nasze sukcesy Olimpijczycy Wydarzenia

Olimpijski sen na jawie!

Dokładnie dwa tygodnie po zawodach finałowych XXIV Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA” organizowanej przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, rozegranych w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, ogłoszono ich wyniki. Wyniki, na które, nie bez podstaw, oczekiwaliśmy z dużym optymizmem i nadzieją.

No i stało się! Jakub Halfar oraz Mateusz Szulik, uczniowie klasy 3Gam w zawodzie technik mechatronik, zostali laureatami Olimpiady, zajmując odpowiednio III i IV miejsce. To już 5 i 6 tytuł laureata olimpiady przedmiotowej jaki uczniowie tej specjalności Technikum nr 4 uzyskali w tym roku szkolnym! Sytuacja absolutnie bezprecedensowa. Obu należą się gratulacje i słowa wielkiego uznania za ogrom pracy i wybitne umiejętności jakie zaprezentowali.

Pozostaje mieć nadzieję, że to jeszcze nie koniec i będziemy mogli cieszyć się z kolejnych ich sukcesów, gdyż przed nimi jeszcze jeden rok nauki w szkole średniej.

Panowie, serdeczne podziękowania za te chwile wielkiej radości i chwałę jaką przynosicie Naszej Szkole 😊