Wiadomości

oŻYWienie ciała i ducha w Sobieskim!

Dzięki zaangażowaniu trzech nauczycielek naszej szkoły, p. Agnieszki Klepek- Drozd, p. Edyty Krakowczyk i p. Joanny Seweryn – grupy nieformalnej  Kreatywnie – powstał projekt dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2023. Powstała inicjatywa ma na celu zaangażowanie specjalistów, w tej edycji, psychologa, trenera medytacji mindfulness oraz trenera przygotowania fizycznego, którzy przeprowadzą szereg spotkań, warsztatów i wykładów zarówno dla naszej społeczności szkolnej: uczniów i nauczycieli, jak i zainteresowanych rodziców.

Wśród poruszanych tematów pojawią się: postpandemiczny powrót do szkoły i odnalezienie się w nowej rzeczywistości; sposoby na radzenie sobie ze stresem; zrozumienie siebie; zasady zachowania dobrego zdrowia; rozwój i trening uważności.

Szczegóły i rozkład zajęć realizowanych przez cały październik, pojawiać się będą sukcesywnie w dzienniku Librus.

Zapraszamy serdecznie!