Sport w szkole Wydarzenia

Piłka nożna halowa kobiet

W dniu 8 i 11 marca z okazji Dnia Kobiet, w Naszej szkole odbyły się szkolne i międzyszkolne zawody w piłce nożnej halowej kobiet. Zawody te cieszyły się jak co roku dużo popularnością, prezentowały wysoki poziom sportowy, a rywalizacja była bardzo zacięta. Naszą szkołę w zawodach miedzyszkolnych reprezentowały: Monika Chodak, Angelika Karólkowska, Sylwia Janota, Marta Bafia, Roksana Kula, Edyta Chochół oraz Anna Niemczyk. I miejsce zajęły uczennice z Zespołu Szkół nr 3, drugie miejsce zajęła Nasza szkoła, a trzecie Zespół Szkół nr 1. Natomiast w szkolnych zawodach brało udział pięć klas oraz zespół złożony z nauczycielek naszej szkoły. I miejsce zajęła klasa 3b, II miejsce klasa  2tf a trzecie miejsce klasa 3a. Za udział i zaangażowanie w organizację zawodów serdecznie wszystkim dziękujemy.

[nggallery id=104]