Pilna akcja pomocy poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Chorwacji

Kochani znajomi, przyjaciele!!! Wspieramy akcję pomocy poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Chorwacji.
Druh Maciej jest z zaprzyjaźnionej z nami drużyny z Czyżowic, do której należy nasza uczennica Kamila Wiśniewska.

Maciek Ogrocki przeżył trzęsienie ziemi 29.12.2020 w
Chorwacji, którego osiem osób nie przeżyło, a wielu straciło wszystko co mieli.

Zbieramy rzeczy dla poszkodowanych i mam nadzieję, że znajdą się wśród was chętni niesienia pomocy 😊

Oto lista czego potrzeba:
• jedzenie z długim terminem ważności (mąki, makarony, ryż, konserwy itd.),
• koce, pościel, ręczniki, ubrania i buty (głównie cieplejsze, zimowe: szale, czapki, kurtki),
• pieluchy,
• środki czystości (pasty i szczoteczki do zębów, żele pod prysznic, szampony itd.)
• zabawki (najlepiej plastikowe, ze względu na łatwość ich czyszczenia)
• jedzenie dla dzieci (słoiczki, mleko w proszku)

Proszę o WSPARCIE.❤️
Kontakt ze mną. Janina Bogusz- Wiśniewska 795458237
CZUWAJ!!
W najbliższych dniach Maciek to wszystko wywozi bezpośrednio do poszkodowanych. Czasu jest mało. Wyjazd do Chorwacji przewiduje 25 stycznia 2021❤️

Jesli ktoś chciałby coś przekazać na poświęconą temu zrzutkę to zapraszam tutaj.