Przewaga Dzięki Umiejętnościom Wiadomości

Płatne praktyki zawodowe szansą na zdobycie doświadczenia!!!

Zachęcam do zapoznania się z komunikatem dotyczącym płatnych praktyk w ramach projektu.

“Szanowni uczniowie / uczennice.

Chciałbym poinformować, że w ramach projektu UE “Przewaga dzięki praktycznym umiejętnościom” jest możliwość zrealizowania dodatkowej praktyki zawodowej w wymiarze 150 h dla uczniów szkoły branżowej.

Kwota którą można zarobić to 1 600 zł (netto/brutto). Dodatkową praktykę zawodową można już robić i można ją kontynuować w wakacje.

Kluczowe jest znalezienie pracodawcy, który mimo trwającej pandemii prowadzi działalność. Prawo dopuszcza możliwość zrobienia teraz dodatkowej praktyki zawodowej (dla niepełnoletnich za zgodą rodzica).

W ramach praktyki zwracamy firmie koszty organizacji praktyki w wysokości 2990 zł.

W celu rozpoczęcia praktyki firma winna złożyć wniosek o jej organizację.

Szczegóły na stronie projektu: www.przewaga.deltapartner.org.pl (zakładka do pobrania).

Osoby do kontaktu:

Roman Gruszczyk 663 301 761

Katarzyna Zochowska: 792 780 823

Zachęcamy do udziału w dodatkowych praktykach zawodowych.”

Oczywiście zachęcam również do kontaktu za mną (Hanna Rychel) za pomocą Librus oraz Teams.