Wydarzenia

Pomoc dla Chorwacji nabiera rozmachu

Kochani ❤️ Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Zebraliśmy mnóstwo ubrań, żywności, środków higienicznych i 700 zł, które razem z Panią Janiną B-Wiśniewską, Hanną Rychel oraz kilkoma jeszcze rodzicami zawiozłyśmy do Czyżowic. Transport, z uwagi na ilość towaru, zostaje przesunięty prawdopodobnie na czwartek, więc jeśli ktoś jeszcze chciałby się przyłączyć do akcji to czekam na wiadomość. Zebrane 700 zl zostanie przeznaczone na zakup odzieży, bielizny dla dzieci z domu dziecka, które bardzo ucierpiało. Nie wymieniam nikogo z imienia, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Jeszcze raz wielkie dzięki, również za wpłaty na zrzutce.pl. Na wiosnę będzie znów organizowana pomoc, w tym pod kątem odbudowy, więc pozwolę sobie do Państwa napisać. 😘 Jastrzębie-Zdrój pokazało swoją siłę. Zaskoczyliśmy Maćka, organizatora jakie mamy szlachetne serca ❤️

Janina Bogusz-Wiśniewska