Wiadomości

Powitanie wiosny w Sobieskim

Harmonogram zajęć organizowanych w dniu 21 marca 2013 roku

W Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

„Powitanie Wiosny” organizowane przez Samorząd Uczniowski.

Na lekcjach 3 i 4 w sali gimnastycznej w zawodach sportowych „na wesoło” startują reprezentacje klas: 2tb, 2b, 3tb i 2c. Uczniowie tych klas, oraz uczniowie, w ramach wychowania fizycznego zasiadają na trybunach. Uczniowie przebywają w sali gimnastycznej pod opieką nauczycieli uczących. Organizacją zawodów zajmują się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Kamila Rybok i Iwona Sitek z klasy 2tb  pod kierunkiem pani P. Borkowskiej i pani L. Gajdzik.

 

Na lekcjach 3 i 4 w auli szkolnej odbędzie się „Konkurs wiedzy o szkole” oraz „Konkurs na najciekawsze wiosenne przebranie” organizowany dla uczniów klas pierwszych: 1a, 1b, 1c, 1d. Uczniowie przebywają w auli pod opieką nauczycieli uczących. Organizatorami konkursu są przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Krzysztof Michalski, Michał Mól, Filip Kapusta, Tomasz Ogrodnik i Bartosz Milcarek z klasy 2tm pod kierunkiem pań: E. Maduzia i B. Sowińskiej.

 

Na lekcjach 5 i 6 w auli szkolnej odbędzie się „Konkurs wiedzy o szkole”, oraz „Konkurs na najciekawsze wiosenne przebranie” organizowany dla uczniów klas pierwszych: 1ta, 1tc, 1td, 1te i 1tf Uczniowie przebywają w auli pod opieką nauczycieli uczących. Organizatorami konkursu są przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Krzysztof Michalski, Michał Mól, Filip Kapusta, Tomasz Ogrodnik i Bartosz Milcarek z klasy 2tm pod kierunkiem pań: E. Maduzia i B. Sowińskiej.

 

Jolanta Kłopeć