Pożegnanie maturzystów.

30 kwietnia z łezką w oku pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Choć tak naprawdę nie jest to jeszcze pożegnanie, to uroczystość stała się okazją do podsumowań ostatnich lat. Jak zawsze w takich chwilach padały piękne słowa i życzenia pod adresem Abiturientów. Najlepszym uczniom rozdano świadectwa i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły oraz ich udział w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Zaproszonym rodzicom wręczono listy gratulacyjne. Podziękowano tym, którzy swymi sukcesami przyczynili sie do rozsławienia naszej szkoły nie tylko w kraju, ale i za granicą. Oto wyjątkowe osoby, które w szczególny sposób nagrodzono:

1. Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali:
Klasa 3a – Gabriela Dobrodziej, Malwina Święty, Justyna Waniek, Katarzyna Sajkiewicz, Marta Olszewska, Aleksandra Radwańska, Weronika Durys, Katarzyna Łuczka, Małgorzata Jędrzejak, Jacek Stokowy, Patryk Ganiek;
Klasa 3b – Anna Faruga, Aleksandra Podruczna, Martyna Kowlaczyk, Anna Koniusz, Patrycja Kogut, Zuzanna Kalinowska, Monika Jonkisz, Patrycja Grabiec, Jakub Dyrszka;
Klasa 3c – Justyna Wieczorek, Karolina Michalak, Paulina Orszulik, Martyna Olczyk, Karolina Rak, Krzysztof Bondos, Magdalena Wanacka, Kinga Harasymiuk, Marta Slaczałek, Karolina Kołdys;
Klasa 4tf – Katarzyna Ptaszyńska, Paulina Rutkowska, Martyna Tatarczyk, Patrycja Zagajewska, Martyna Nieszporek;
Klasa 4tm – Grzegorz Czyż, Michał Jurusik.

2. Medale Primus Inter Pares:
Klasa 3a – Katarzyna Łuczka, Marta Olszewska, Aleksandra Radwańska, Patryk Ganiek, Jacek Stokowy;
Klasa 3b – Patrycja Grabiec, Anna Faruga, Zuzanna Kalinowska, Jakub Dyrszka;
Klasa 3c – Justyna Wieczorek Krzysztof Bondos;
Klasa 4tf – Katarzyna Ptaszyńska.

3. Nagrody SOBIESKIEGO (statuetki dla uczniów, którzy przez cały cykl szkolny w sposób szczególny promowali szkołę w dziedzinie artystycznej i naukowej) :
Martyna Kowalczyk, Paulina Goranov, Agnieszka Kajzerek, Natalia Matuszewska, Sandra Makles, Emilia Porębska, Paweł Ulbrich, Jacek Stokowy, Korneliusz Buczkowski, Patryk Loter.

4. Statuetki z portretem Sobieskiego – dla wyróżniających się rodziców:
3a – pani Małgorzata Dobrodziej,
3b – pani Katarzyna Lewandowska, pani Ewa Kalinowska,
3c – pani Aleksandra Harasymiuk, pani Renata Popielarczyk, pani Beata Wrożyna,
4tb – pani Monika Pauszek,
4tc – pani Beata Karpińska.

Po zakończeniu oficjalnej części akademii, rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowała klasa 1B pod opieką pani mgr Bożeny Surma.
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam połamania piór na egzaminach maturalnych, dostania się na wymarzoną uczelnię, znalezienia w przyszłości atrakcyjnej pracy oraz powodzenia w dorosłym życiu!