ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Pożegnanie Ś.P. inż. Zbigniewa Jezutka

“więc odszedłeś tam gdzie inni idą / i tylko jeszcze echo niepocieszone echo/ błąka się jak zbłąkany Anioł”                         Z.Herbert

Z żalem zawiadamiamy, że 16 lutego br. zmarł emerytowany nauczyciel przedmiotów górniczych i mechanicznych – inżynier Zbigniew Jezutek, ojciec byłego ucznia naszego technikum. Urodzony w podhalańskiej Zawoi, studia ukończył na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Śląskiej. W naszej szkole pracował w latach 1984-2000 i 2002-2005. Był życzliwym wszystkim, spokojnym i bardzo pogodnym nauczycielem, wychowawcą, kolegą i pracownikiem. Reprezentował swą osobowością i akcentem góralszczyznę w najlepszym wydaniu. Odpoczywaj, Zbyszku, na niebiańskich halach.

Społeczność Zespołu Szkół nr 6 składa wyrazy współczucia Rodzinie.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com