Wydarzenia

Pożegnanie Ś.P. Pani Janiny Misiarz

“Dobroć jest widoczna nie tylko w poszczególnych czynach, ale przede wszystkim w całym sposobie bycia człowiekiem.” J.Tischner

Taka była właśnie Ś. P. Pani Janina Misiarz, primo voto Raczek, którą żegnamy ze smutkiem i wdzięcznością. Urodzona 18 stycznia 1948 roku w Kamienicy koło Paczkowa, zmarła w 17 grudnia br. w Jastrzębiu-Zdroju.

Była nie tylko troskliwą mamą naszych uczniów – chronologicznie: Mariusza, Łukasza i Justyny, ale także przewodniczącą prezydium Rady Rodziców. Pełniła sumiennie, godnie i zaangażowaniem tę funkcję w II połowie lat 90-tych XX wieku. Miało to miejsce za kadencji dyrektora Andrzeja Kinasiewicza, ale nadal pracują nauczyciele, którzy pamiętają pozytywną aktywność Pani Janiny dla dobra społeczności naszej szkoły. Obdarzaliśmy się nawzajem szacunkiem i sympatią. Zapamiętamy Ją jako zawsze pogodną, zaradną i uczynną osobę, która lubiła ludzi i przyrodę.

Składamy serdeczne kondolencje Rodzinie Ś.P. Pani Janiny oraz innym jej bliskim i przyjaciołom. Niech odpoczywa w pokoju.

Pogrzeb Ś.P. Pani Janiny Misiarz odbędzie się 23 grudnia, w czwartek, w kościele p.w. Matki Kościoła w Jastrzębiu. Godzina zostanie podana wkrótce.