Wydarzenia

Pożegnanie Ś.P. Tomasza Ryglewicza

„Wszystkiego już potem za mało/ choćby się łzy wypłakało” J.Twardowski

Z wielkim żalem żegnamy absolwenta naszego technikum – Tomasza Ryglewicza, zmarłego po ciężkiej chorobie w wielu 39 lat. Mama Tomka, pani Beata Ryglewicz, jest emerytowaną nauczycielką fizyki naszej szkoły.

Tomek uczęszczał do klasy elektronicznej. Był pogodnym, miłym i uczynnym człowiekiem oraz zdolnym i sumiennym uczniem. Jego pasję stanowiły przedmioty ścisłe i hokej na lodzie , który uprawiał jako zawodnik JKH. Naszą szkołę ukończył z tytułem technika i zdał maturę w roku 2001. Następnie studiował na Politechnice Śląskiej, a potem pracował w branży IT. W ostatnich latach fascynowały go biegi i uczestniczył z sukcesami w wielu maratonach.

Zmagał się podobnie dzielnie i z nadzieją z nowotworem, który niestety nie dał się skutecznie uleczyć.

Społeczność ‘Sobieskiego’ składa serdeczne wyrazy współczucia Mamie i Tacie Tomka, jego braciom – Łukaszowi i Szymonowi, innym krewnym oraz przyjaciołom.

Pogrzeb Ś.P. Tomasza odbędzie się 21 listopada br. w Jedliczach na Podkarpaciu.