Wydarzenia

“Pozostaniesz w naszej pamięci”

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że niespodziewanie odeszła nasza tegoroczna absolwentka IWETA GRZONKA, uczennica klasy 3A o nachyleniu dziennikarsko-prawnym.

IwetaŻycie Iwety nabierało właśnie nowych barw. Dorosłość, prawo jazdy, ukończona szkoła, zdana matura. Miała rozpocząć studia w Krakowie. Z przyjaciółką miała tam wynajmować mieszkanie. Kochała, miała rodzinę, przyjaciół, znajomych, pracę. Miała swoje marzenia, plany, ambicje.

Lubiła historię. Chętnie angażowała się w życie klasy i szkoły. Przez trzy lata była klasowym skarbnikiem. Zapamiętamy jej występy w kabarecie podczas Talentów Sobieskiego i w polsko-czeskim spektaklu o Zaczerwonym Kapturku. Była też Śnieżynką podczas Mikołajek dla dzieci. Wrażliwa, zdolna, miała poczucie humoru. Jak nikt potrafiła bronić swojego zdania i wstawiać się za innymi.

Trzy tygodnie temu odbierała w szkole świadectwo maturalne. Była uśmiechnięta, zadowolona, że to już koniec pewnego etapu, że zaczyna się nowe życie. Wierzymy, że nadal jest uśmiechnięta, że mimo zakończenia ziemskiego etapu ma nowe piękne życie…

Najszczersze kondolencje składamy na ręce Rodziców i Siostry Iwety. Łączymy się w bólu z całą Jej Rodziną i Przyjaciółmi.

Pozostanie w naszej pamięci na zawsze!

Społeczność Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego