Wiadomości

PROJEKT WARSZAWA-WILNO (wymiana polsko-czesko-francuska)

Informujemy, że istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w niezwykle atrakcyjnym wyjeździe do Wilna w połączeniu z 2-u dniowym pobytem w Warszawie. Jest to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych znajomości z uczniami z Czech oraz Francji, poznania odmiennej kultury oraz przede wszystkim do praktycznego zastosowania języka obcego i doskonalenia posiadanych już przez Was językowych umiejętności. Wyjazd przewidziany jest w terminie 11-16 kwietnia. Od czwartku 17.04. do wtorku rano 22.04. Francuzi mieszkają w rodzinach czeskich oraz polskich. W tym czasie dla młodzieży z Francji zorganizowane są różne zajęcia, zatem uczniowie, którzy zdecydują się przyjąć Naszych zagranicznych gości, z pewnością nie będą czuli się nadmiernie obciążeni tym faktem.Jeżeli jesteście zainteresowani i potrzebujecie dodatkowych informacji zapraszam na spotkanie organizacyjne w poniedziałek, 13.01. w sali nr 123 oraz zachęcam do przeanalizowania ogólnego planu wyjazdu w poprzedniej informacji zamieszczonej na stronie naszej szkoły.
Monika Kordiaczyńska