Wydarzenia

Ranking Olimpijski – status Złotej Szkoły!

Z wielką radością dzielimy się informacją, którą otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym:

W imieniu Wysokiej Kapituły IX Ogólnopolskiego Rankingu Olimpijskiego 2020 roku pragnę serdecznie pogratulować Dyrekcji, nauczycielom i uczniom Państwa Szkoły olbrzymich sukcesów w olimpiadach społeczno-prawnych, co “zaowocowało” zajęciem wysokiego miejsca w Polsce przez Państwa Placówkę w IX Ogólnopolskim Rankingu Olimpijskim 2020 roku, uzyskując status ZŁOTEJ EUROPEJSKIEJ SZKOŁY PRAWORZĄDNOŚCI RP 2020 r.

Tym samym Państwa Szkoła, uzyskując status szkoły złotej, ma prawo posługiwać się tym mianem i zamieszczać (NIEODPŁATNIE) logo szkoły złotej jako placówki, w której edukacja społeczna, europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka i/lub historyczna stoi na wysokim poziomie.

Serdecznie gratulujemy!

Stan epidemii w naszym kraju niestety storpedował plany wręczenia wyróżnienia na naszym Kongresie, wobec czego zmuszeni jesteśmy do przekazania gratulacji “zdalnie”, a jednocześnie:

1/ dołączamy w załączniku:
– Logo Złotej Szkoły 2020 r.
[wpfilebase tag=file id=694 tpl=’image_320′ /]

– Dyplom przyznany Państwa Szkole za wysokie miejsce w Rankingu: [wpfilebase tag=file id=693 /]

2/ Podajemy linki:
a/ artykułu na naszej stronie o tegorocznym rankingu:
https://coptiosh.eu/IX-Ranking-Olimpijski-2020_1021.html
b/ strony z Rankingiem Olimpijskim:
https://coptiosh.eu/IX-Ranking-2020-za-rok-szk-2018-19_1020.html

Z poważaniem,
Koordynator Główny
mgr Krzysztof M. Maleszewski”

Wyrażam podziękowanie Uczniom i Nauczycielom naszej szkoły, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Jolanta Kłopeć, dyrektor szkoły