Sport w szkole Wydarzenia

Relacja z “Biegu Katyńskiego”

10 kwietnia 2013 r. już po raz czwarty spotkaliśmy się na Biegu Katyńskim, zorganizowanym przez ”Pamięć Jastrzębską”. Uczniowie naszej szkoły – jak co roku – chętnie wzięli udział w tych zawodach, chcąc oddać cześć i szacunek tym, którzy zginęli w Katyniu, a także w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Tu najważniejszy był udział. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a szkoła – puchar. Zawodnicy zostali również poczęstowani pyszną grochówką. Mimo klasyfikacji końcowej każdy mógł poczuć się zwycięzcą.

W zawodach udział wzięła cała klasa II tf oraz:
Kamil Król, kl. 3 tm – I miejsce,
Daniel Leśniak, kl. 3 tm – miejsce II
Andrzej Włoch, kl. 2 ta,
Rafał Kornas, kl.2 ta,
Michał Królewski, kl. 1 b,
Radosław Regmund – kl.1 b.

[nggallery id=136]